לחדשות ועדכונים משרלייב
הרשמו כאן

שם:
דוא"ל:
 
 

אמנת פרטיות

להלן אמנת הפרטיות המקוונת של שרלייב (להלן: אמנת הפרטיות) לאתר www.ShareLive.tv (להלן האתר). כניסתכם לאתר, מהווה הסכמה לתנאי אמנת הפרטיות כפי שיובאו להלן. במידה והינכם מתנגדים לאמנת הפרטיות או לחלקים ממנה, תידרשו להימנע מכניסה לאתר או שימוש בו.

מאגרים אוטומטיים למידע לא-אישי
פרטיותם של מבקרי האתר מאוד חשובה לשרלייב. יחד עם זאת, עשויה שרלייב לספק לצד שלישי אמין, נתונים סטטיסטיים אודות מבקרי האתר, דפוסי תנועתם בו, ומידע נוסף הקשור לאתר. נתונים אילו לא יכללו מידע אישי מזהה.

מאגרי מידע אישי
על מנת לספק מענה לשאלותיכם ו/או בקשותיכם, עשויה שרלייב לבקש מכם פרטי מידע אישי כמו שם, כתובת, דוא"ל ומספר טלפון. שרלייב עשויה להשתמש במידע למילוי בקשתכם, או כדי ליצור עימכם קשר בדואר, מייל או בטלפון על מנת להביא לידיעתכם מוצרים, יישומים ושירותים חדשים של החברה. שרלייב לא תעביר את נתוני המידע האישי שלכם לצד שלישי ללא הסכמתכם המפורשת, להוציא מצב בו הכרחית העברת המידע לצורך מילוי בקשתכם או סיפוק השירות.

הגנה על מידע אישי
שרלייב ביצעה את כל הנדרש ומחוייבת להמשך אבטחת האתר, במטרה למנוע גישה בלתי מאושרת למידע האישי שלכם, ו/או שימוש בלתי ראוי בו.

עדכון מידע אישי
ביוזמת שרלייב או עפ"י בקשתכם, תשנה שרלייב או תמחק מידע ישן, בלתי מדוייק או מושלם מנתוניכם האישיים. באפשרותכם לעדכן את נתוני המידע האישי אודותיכם באמצעות משלוח מייל לכתובת privacy@ShareLive.tv בתוספת הציון "אמנת הפרטיות" בשורת הנושא, או באמצעות עמוד המידע האישי באתר. שרלייב תראה לנכון לאחסן את המידע בטופס פנימי וחיצוני, למטרות ארכיוניות או אחרות, כפי המחוייב בחוק. שימו לב, בהסירכם את כרטיס הנתונים שלכם מרשימת התפוצה של שרלייב, לא תתאפשר כניסתכם לאזורים באתר, הדורשים הרשמה או מינוי.

"עוגיות"
מעת לעת אנו עשויים לשלוח למחשבכם קבצי מידע, שיאפשרו לנו לזהות אתכם מול שרתי שרלייב. קבצים אילו המזוהים כ"עוגיה" או "עוגיות", שו מרים מידע חיוני אודות תנועת המבקרים באתר החברה, ויסייעו לנו בשיפור האתר על בסיס קבוע. שרלייב תשתמש במידע זה אך במסגרת הסטנדרטים המקובלים, וכפי שעושים אתרים רבים. אם אינכם מעוניינים לקבל את "עוגיות", או הינכם מעוניינים לקבל הודעה על קבלתן, תוכלו להסדיר את האפשרות המועדפת עליכם באמצעות הדפדפן.

שינויים
שרלייב עשויה, מבלי שום לב, לשנ ות או למשוך את הגישה לאתר זה או את תוכנו בכל עת. החומר המוצג באתר הינו תמציתי, נתון לשינויים ומשמש כמידע כללי בלבד. שרלייב עומדת על זכותה, למנוע כל שימוש בחו מרים המוצגים באתר לצורך תכנון ו/או עיצוב כל מערכת/ות שהיא/ן ללא אישור מפורש מכתב מאיתה.

כתב ויתור
שרלייב מורידה מעצמה כל אחריות לגבי תכנים או נהלי אבטחה של חברות, ארגונים ואתרים אחרים הקשורים עימה, כולל אתרים המקושרים לאתר שרלייב. נא קראו את אמנות הפרטיות של אתרים אילו בטרם תספקו להם מידע אישי על עצמכם.

זכויות יוצרים c שרלייב 2009. כל הזכויות שמורות.

 

תנאי שימוש  I אמנת הפרטיות
 2009 © כל הזכויות שמורות